ÚČETNICTVÍ - DANĚ - MZDY - PORADENSTVÍ
s vámi od roku 2003

O SPOLEČNOSTI

Marienservis je účetní a poradenskou společností. Nabízíme služby v oblasti daňového a účetního poradenství, mzdového účetnictví, vedení finančního účetnictví a komplexního poradenství více než 16 let. Společnost vznikla přeměnou fyzické osoby, která podnikala v této oblasti již více než 16 let.

Společnost Marienservis s.r.o. pro své klienty provádí vedení účetnictví podle přesně určených potřeb a konkrétních požadavků našeho klienta. Více než 16 let zpracováváme našim klientům  jejich účetnictví, zpracování mezd, daňovou evidenci, zastupujeme naše klienty při jednání s orgány státní správy. A znovu a znovu se setkáváme s problémem neznalosti problematiky. My sami věnujeme velkou energii na to, abychom dokázali postřehnout všechny každoroční změny a správně je aplikovali do naší práce pro naše klienty.

Od září 2019 spolupracuje naše obchodní korporace jako poskytovatel odborné praxe žáků pro studijní obor "obchodní akademie" se střední školou - Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně, příspěvková organizace.

Prostřednictvím našich zaměstnanců poskytujeme služby klientům z celé České republiky a umožňujeme tak efektivně řešit problematiku .

Okruh našich nabízených služeb zahrnuje:

  • účetní a daňové poradenství

  • finanční účetnictví

  • daňová evidence

  • personální a mzdovou agendu

  • zastupování a podporu při finančních, pojistných a jiných kontrolách

  • zprostředkování auditu

 

 OCHRANNÉ ZNÁMKY

Xerox Scan_21022020095708.jpgOchranná značka marienservis a logo marien_1_B.jpg (dále jen "Ochranné známky") zobrazené na internetových stránkách www.marienservis.cz jsou registrovanými Ochrannými známkami ve vlastnictví obchodní korporace Marienservis s.r.o..

Nic uvedené na těchto internetových stránkách by se nemělo vykládat jako nepřímé, zákonné či jiné udělení licence nebo práva na užívání ani jedné Ochranné známky bez písemného svolení obchodní korporace Marienservis s.r.o.

Užívání Ochranných známek uvedených na stránce nebo užívání jakéhokoliv jiného obsahu těchto internetových stránek je zakázáno.

 

 

OSTATNÍ

Zveřejnění dle zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích...

 

RYCHLÝ KONTAKT

Marienservis s.r.o.

provozovna Tepelská 137/3 Mariánské Lázně

 

 

Telefon: +420 354 602 646 - 9

info@marienservis.cz

 

 

stažený soubor.jpg

DNE 21.3.2020

OBNOVUJEME PROVOZ KANCELÁŘÍ

V OMEZENÉM REŽIMU

 

pracujeme denně bez ohledu na víkendy

***

pracujeme pro Vás v intervalu s názvem  "Režim 2+2" (dvě z nás dva dny) do odvolání a rozpis služeb naleznete v kontaktech

***

požadavky klientů vyřizujeme pouze telefonicky nebo emailem

***

doručování dokladů koordinujeme na tel. č. + 420 777 152 354

***

akceptujte pokyny bezpečného předávání dokladů umístěné na našich dveřích

 

Děkujeme za pochopení

 

za vedení obchodní korporace

Marienservis s.r.o.

Dana Křelinová