Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O společnosti > Zveřejnění dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů

Zveřejnění dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů

Zveřejněné informace:

Informace pro zaměstnance a fyzické osoby, které vykonávají pro společnost Marienservis s.r.o. (dále jen „povinná osoba“) jinou obdobnou činnost, včetně osob, které takovou činnost vykonávaly v souladu s § 2 odst. 3 zák. č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů:

  1. V rámci vnitřní kontroly je zřízen vnitřní oznamovací systém, prostřednictvím kterého mohou výše uvedené osoby podat oznámení v případě jednání odporujícímu zákonu č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, ve znění pozdějších předpisů. Tyto osoby mohou učinit oznámení také prostřednictvím Finančního analytického úřadu.
  2. Příslušnou osobou, která se zabývá oznámeními v rámci vnitřního oznamovacího systému, je Mgr. Kateřina Lišková.
  3. Příslušná osoba přijímá písemná či ústní oznámení učiněná prostřednictvím jakéhokoli poskytovatele poštovních služeb, dále na telefonní lince číslo 792 758 487 od pondělí do pátku v čase od 8 hod. do 15 hod. a na emailové adrese oznameni@marienservis.cz kdykoli. Ostatní zveřejněné telefonní kontakty na těchto stránkách neslouží pro podávání oznámení!
  4. Povinná osoba vylučuje přijímání oznámení od osoby, která pro povinnou osobu nevykonávala práci či jinou obdobnou činnost podle § 2 odst. 3 písm. a), b), h) nebo i).